Ne. 16. jún 2024

SportMag.sk

Magazín o športe a na lifestyle témy

Outdoorové dobrodružstvá? Stavte na značku Salomon!

3 min čítania

Kvalitná a bezpečná obuv je predpokladom každého vydareného výletu. Nie je totiž nič horšie ako vyvrtnutý členok, šmyknutie na skale alebo nakopnutie. Vyhnite sa tomu!

Ak máte nesprávne alebo nekvalitné topánky, pokaziť si nimi dobrodružstvo v prírode by bola chyba. Trekové topánky značky Salomon pozdvihnú každý výlet na nezabudnuteľné chvíle plné adrenalínu a nadšenia. Vyberať si môžete z rôznych dámskych a pánskych prevedení a modelov. Salomon patrí medzi značky, ktoré neustále vyvíjajú produkty pre všetkých outdoorových nadšencov – bez kompromisov s maximálnou dávkou komfortu aj bezpečnosti. Na vybavenie značky Salomon sa môžete vždy maximálne spoľahnúť – či už ide o obuv, oblečenie alebo iné nevyhnutné vybavenie do exteriéru. 

Benefity trekových topánok Salomon vás presvedčia

Prečo si vybrať práve trekovú obuv Salomon? Vyznačuje sa dokonalou precíznosťou a kvalitou, môžete sa na ňu spoľahnúť v každom teréne aj v náročných podmienkach. Chuť neustále sa zlepšovať viedla k vytvoreniu nových konceptov trekovej obuvi – výsledkom sú ľahké, ale pritom odolné, bezpečné a vysoko funkčné modely, vďaka ktorým sa hiking stáva skutočným športom. Aké vlastnosti sú typické pre outdoorové topánky tejto značky? Technológia Sensifit zaistí dokonalú stabilitu chodidla, medzi podrážkou a vložkou existuje ďalšia ochranná vrstva. Stielka OrthoLite sa zaručene prispôsobí tvaru chodidla, je priedušná a antibakteriálna. O tlmenie nárazov sa stará EnergyCell technológia. Rozmanitosť materiálov – od pevnej syntetiky so sieťovinou cez kožu až po 100 % nepremokavú verziu s technológiou Gore-tex, vyberať je z čoho. Rýchlošnurovanie QuickLace umožňuje utiahnutie obuvi jedným pohybom. Salomon sú mimoriadne ľahké a komfortné topánky so štýlovým dizajnom.

Outdoorové dobrodružstvá? Stavte na značku Salomon!
Outdoorové dobrodružstvá? Stavte na značku Salomon! (zdroj: komerčný článok)

Podľa čoho si topánky Salomon vybrať?

Jedným z hlavných kritérií je účel trekových topánok Salomon. Aj pri ľahkej turistike by ste si mali zadovážiť obuv, ktorá chráni vaše členky, je pevná a výborne tlmí nárazy. Trekingová obuv Salomon je prispôsobená outdoorovému a náročnejšiemu terénu, rovnako tak nepriaznivému počasiu. Ak sa chystáte na ľahkú turistiku – dlhšie prechádzky v lese, stačia vám nízke trekové topánky Salomon z pevného syntetického materiálu a priedušnej sieťoviny. Pri náročnejších túrach sa vám zídu vyššie kúsky s goretexovou membránou. Salomon ponúka topánky aj pre bežcov – sú odľahčené a dokonale sa prispôsobia chodidlu. Pre chladné obdobie sú určené zimné topánky Salomon, ktoré sú zateplené a vodoodolné. Ak chcete topánky do náročného terénu, ktoré zvládnu aj nemožné, stavte na produkt Salomon x ultra!

Outdoorové dobrodružstvá? Stavte na značku Salomon!
Outdoorové dobrodružstvá? Stavte na značku Salomon! (zdroj: komerčný článok)

Nový model X Ultra 4 GTX® a celý jeho nový koncept je výsledkom dlhodobých a veľmi podrobných biomechanických štúdií značky Salomon, zameraných na stabilitu a zníženie rizika zranenia na minimum. Vedeli ste, že 80 % všetkých zranení počas turistiky, tvorí vyvrtnutie členka? Nové X ULTRA 4 GTX® sú ľahké a obratné, no zároveň stabilné a odolné voči vlhkosti. Návrhári značky si dali pri tomto modele záležať najmä na podporu stability s dôrazom na oblasť členku. Podošva z Contagrip® MA zaistí skvelú priľnavosť aj na mokrom povrchu, spevnená špička zas ochráni vaše prsty. Salomon myslel na všetko – dámsky model je dizajnovaný s ohľadom na odlišnú fyziológiu, môžete si tiež vybrať z nízkych a členkových variantov, zvoliť si prevedenie bez a alebo s GORE-TEX ® membránou, rovnako máte na výber z viacerých šírok.

Komerčný článok

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!